Online condoleren

De allermooiste woorden, geschreven op papier gedenken jou wel, maar brengen je niet meer hier.

 

Een twinkelende ster brengt ons over de tranenzee. Met oprechte deelneming leven wij met jou mee.

Bekijk alle rouwberichten
Echtgenote van Paul Cox
Geboren te Schulen op 12 augustus 1943
Overleden te Schulen op 2 juli 2023
Woonplaats Schulen
Ceremonie datum zaterdag 08 juli 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Ceremonie adres

Linkhoutsestraat 3

3545 Zelem-Halen

Meer informatie

Frans PRINCEN

Weduwnaar van Rosa Paulus      † 30 maart 2017
Geboren te Geetbets op 29 juli 1938
Overleden te Kortenaken op 30 juni 2023
Woonplaats Grazen
Meer informatie

Florent 'Flor' FEYTONS

Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Weduwnaar van Dora Roucourt
Geboren te Beverlo op 15 maart 1935
Overleden te Heusden-Zolder op 29 juni 2023
Woonplaats Linkhout
Ceremonie datum donderdag 06 juli 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Ceremonie adres

Linkhoutsestraat 3

3545 Zelem-Halen

Meer informatie
Weduwe van Artheme Nijns      † 15 april 2020
Geboren te Webbekom op 1 mei 1934
Overleden te Kortenaken op 29 juni 2023
Woonplaats Loksbergen
Ceremonie datum vrijdag 07 juli 2023 10:30
Ceremonie Parochiekerk Sint-Andreas
Ceremonie adres

Loksbergenstraat

3545 Loksbergen

Meer informatie

Yvonne GUYPEN

Weduwe van Jef Quintens      † 26 januari 2016
Geboren te Donk op 28 augustus 1932
Overleden te Donk op 28 juni 2023
Woonplaats Donk
Meer informatie

Wat wilt u doen?

Willy DIRIX

Geboren te Hasselt op 10 januari 1961
Overleden te Hasselt op 27 juni 2023
Woonplaats Kuringen
Meer informatie

Wat wilt u doen?

Echtgenoot van Angèle Das
Geboren te Halen op 12 oktober 1931
Overleden te Zelem op 26 juni 2023
Woonplaats Halen
Ceremonie datum vrijdag 30 juni 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Ceremonie adres

Linkhoutsestraat 3

3545 Zelem-Halen

Meer informatie

Remi RASKIN

Geboren te Alken op 6 mei 1934
Overleden te Sint-Truiden op 26 juni 2023
Woonplaats Wijer
Meer informatie

Céleste HAMAEKERS

Dochter van Vincent en Gitte Hamaekers-Aerts
Geboren te Diest op 20 april 2023
Overleden te Leuven op 25 juni 2023
Woonplaats Paal
Meer informatie

Wat wilt u doen?

Noëlla COX

Echtgenote van Robert Snyers
Geboren te Diest op 11 december 1953
Overleden te Hasselt op 24 juni 2023
Woonplaats Lummen
Meer informatie

Blondine SWINNEN

Geboren te Lummen op 25 juni 1931
Overleden te Lummen op 24 juni 2023
Woonplaats Lummen
Meer informatie

Wat wilt u doen?

René WOUTERS

Geboren te Waanrode op 15 februari 1939
Overleden te Kortenaken op 23 juni 2023
Woonplaats Waanrode
Meer informatie

Duivenliefhebber
Gewezen voorzitter en lid van duivenmaatschappij
‘De Ware Vrienden’ te Oplinter

Geboren te Leuven op 27 augustus 1939
Overleden te Kortenaken op 22 juni 2023
Woonplaats Kortenaken
Ceremonie datum woensdag 28 juni 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Gete' Geetbets
Ceremonie adres

Dorpsstraat 76

3450 Geetbets

Meer informatie

Margriet TURELUREN

Echtgenote van Michel Luts
Geboren te Lummen op 6 maart 1939
Overleden te Hasselt op 22 juni 2023
Woonplaats Lummen
Meer informatie

Jos MOTMANS

Geboren te Sint-Truiden op 8 juni 1953
Overleden te Sint-Truiden op 22 juni 2023
Woonplaats Sint-Truiden
Meer informatie

Wat wilt u doen?

Weduwe van Maurice Neskens      † 23 maart 1984
Geboren te Geetbets op 24 januari 1934
Overleden te Hasselt op 21 juni 2023
Woonplaats Hogen-Geetbets / Nieuwerkerken
Ceremonie datum woensdag 28 juni 2023 10:00
Ceremonie Parochiekerk OLV van Vrede
Ceremonie adres

Hogenstraat

3450 Hogen-Geetbets

Meer informatie
Weduwnaar van Simonne Niesen      † 12 maart 2013
Geboren te Linkhout op 28 november 1939
Overleden te Donk op 21 juni 2023
Woonplaats Herk-de-Stad
Ceremonie datum dinsdag 27 juni 2023 10:30
Ceremonie Aula 'de Gete' Geetbets
Ceremonie adres

Dorpsstraat 76

3450 Geetbets

Meer informatie

Roger CRETEN

Lid van Wandelclub Horizon Donk

Echtgenoot van Ritta Lambrechts
Geboren te Loksbergen op 6 mei 1951
Overleden te Hasselt op 20 juni 2023
Woonplaats Halen
Meer informatie

Wat wilt u doen?

Angèle PAULUS

Weduwe van Roger Bervoets      † 21 februari 2022
Geboren te Loksbergen op 6 maart 1933
Overleden te Meldert op 17 juni 2023
Woonplaats Linkhout
Meer informatie

Onderwijzer op rust in het Sint-Jozefscollege te Hasselt

Echtgenoot van Elza Droogmans
Geboren te Diest op 12 oktober 1939
Overleden te Herk-de-Stad op 16 juni 2023
Woonplaats Schulen
Ceremonie datum zaterdag 24 juni 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Ceremonie adres

Linkhoutsestraat 3

3545 Zelem-Halen

Meer informatie
Echtgenoot van Josiane Mertens
Geboren te Grazen op 25 januari 1943
Overleden te Tienen op 16 juni 2023
Woonplaats Grazen
Ceremonie datum donderdag 22 juni 2023 10:00
Ceremonie Aula 'de Gete' Geetbets
Ceremonie adres

Dorpsstraat 76

3450 Geetbets

Meer informatie
Echtgenoot van Frieda Vanschooren
Geboren te Peer op 9 januari 1948
Overleden te Hasselt op 13 juni 2023
Woonplaats Nieuwerkerken
Ceremonie datum dinsdag 20 juni 2023 10:00
Ceremonie Uitvaartcentrum Geetbets
Ceremonie adres

Dorpsstraat 76

3450 Geetbets

Meer informatie
Weduwnaar van Henriette Putseys      † 08 januari 2022
Geboren te Ougrée op 3 mei 1929
Overleden te Diest op 12 juni 2023
Woonplaats Halen
Ceremonie datum vrijdag 16 juni 2023 12:00
Ceremonie Aula 'de Heyde' Zelem-Halen
Ceremonie adres

Linkhoutsestraat 3

3545 Zelem-Halen

Meer informatie

Louisa GERAERTS

Weduwe van Lambert Brans      † 30 september 1986
Geboren te Nieuwerkerken op 31 december 1925
Overleden te Nieuwerkerken op 12 juni 2023
Woonplaats Nieuwerkerken
Meer informatie

Jeannine GRESSENS

Weduwe van Jef Willems      † 26 mei 2005
Geboren te Linkhout op 16 februari 1936
Overleden te Sint-Truiden op 10 juni 2023
Woonplaats Schakkebroek
Meer informatie

Mathilde SNYERS

Weduwnaar van René Sneijers      † 21 maart 2013
Geboren te Lummen op 5 december 1921
Overleden te Lummen op 9 juni 2023
Woonplaats Genenbos
Meer informatie

Eduard 'Warke' VANDEVORST

Parochiekerk Sint-Amandus
Echtgenoot van Nelly Sterkendries
Geboren te Bunsbeek op 6 april 1939
Overleden te Tienen op 8 juni 2023
Woonplaats Hoeleden
Ceremonie datum woensdag 14 juni 2023 10:00
Ceremonie Parochiekerk Sint-Amandus
Ceremonie adres

Kerkplein

3471 Hoeleden

Meer informatie

Michel MINTEN

Geboren te Heusden op 29 juni 1939
Overleden te Hasselt op 8 juni 2023
Woonplaats Herk-de-Stad / Lummen
Meer informatie

Emma PAENHUYSEN

Geboren te Ransberg op 2 juni 1944
Overleden te Leuven op 7 juni 2023
Woonplaats Ransberg
Meer informatie

Jozef DEBAELE

Geboren te Kortenaken op 20 oktober 1946
Overleden te Kortenaken op 4 juni 2023
Woonplaats Kortenaken
Meer informatie